Συνάντηση του Προέδρου του ΠΑΣΟΚ με Γραμματείς Περιφερειακών και Νομαρχιακών Επιτροπών
(9 Νοεμβρίου 2008) |
![](09-11-2008_clip_image001.jpg) |
Απ΄ αριστερά Γιάννης Μίχας Νομάρχης Πειραιά και Συντονιστής Ανασυγκρότησης, Γεώργιος Παπανδρέου Πρόεδρος ΠΑΣΟΚ, Γιάννης Ραγκούσης Γραμματέας Εθνικού Συμβουλίου ΠΑΣΟΚ, Τάσος Αποστολόπουλος Γραμματέας Περιφερειακής Οργάνωσης, Ροβέρτος Σπυρόπουλος Γενικός Διευθυντής ΠΑΣΟΚ. |
![](09-11-2008_clip_image003.jpg) |
Ο γραμματέας Περιφερειακής Οργάνωσης Τάσος Αποστολόπουλος καλωσορίζει τον Πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ στο χώρο συνάντησης με τους Γραμματείς Περιφερειακών και Νομαρχιακών Επιτροπών. |
|
|